Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia samochodu

Holowanie samochodów

:: holowaniesamochodow ::

Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia samochodu

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dziś, sporo osób do własnej polisy ubezpieczeniowej nabywa pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Wiele marek zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia klient zakupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja zawodowca będzie zazwyczaj szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszta transportowania. Defektowe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przekłuta opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie zdarzenia. W toku szukania odpowiedniego pakietu zwracać uwagę trzeba na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Artykuł napisany przy współpracy z holowanie Miasteczko Śląskie


23:23:18 13/04/2016 [Powrót] Komentuj